Imprezy MICE

Usługi konferencyjne , eventy , spotkania integracyjne dla firm . Proponujemy Państwu organizację wydarzeń , które pozwolą zintegrować i zmotywować pracowników firm oraz umocnić i nawiązać trwałe związki z klientami . Przy każdej imprezie zapewniamy noclegi, sale konferencyjne , wyżywienie , transport oraz wszystko co niezbędne dla małej i dużej grupy ludzi. Pełna obsługa programu przez firmę Adventure ogranicza do minimum obowiązki zleceniodawcy.

Jaskinie

Jaskinie dla wszystkich, którzy chcą oddać się podziemnym ciemnym odchłaniom, organizujemy wyprawy do Jaskiń Jurajskich

Wyprawy górskie

Wszyscy którzy kochaja góry i wspinaczkę górską oferujemy wyjazdy górskie w Polsce. Zapewniamy mocne i niezapomniane wrażenia.

Imprezy integracyjne

Organizujemy kilkudiowe pobyty integracyjne podczas których uczestnicy atrakcyjnie spędzą te dni w konkurencjach outdoorowych.

Pobyty weekendowe

Oferujemy pobyty weekendowe w najwiekszych miastach naszego kraju. Tak by w jeden weekend dowiedzieć się prawie wszyskiego z histori miasta Krakowa, czy Gdańska.

Sale konferencyjne

Oferujemy możliwość zorganizowania konferencji firmowej czy też spotkania biznesowego, zapewniamy pomieszczenia ze znakomitym nagłośnieniem tak , aby pierwszy jak i ostatni rząd nie miał problemów z odbiorem przebiegu spotkania. Zapewniamy sprzęt i niezbędne materiały jakie Państwo tylko potrzebują.

Trochę z historii Polski

Przeniesiemy Państwa w czasie i wrócimy do czasów, jakie Państwa dzieci znają z opowieści, a Wy sami znów będziecie mogli przypomnieć sobie jak to było…
Dla tych Państwa, którzy chcą poczuć na własnej skórze i doświadczyć, posmakować choć trochę tego jak Polska wyglądała i jak się żyło 30 lat temu.